biuro@edness.pl

ul. Cegielniana 21, Grudziądz

+48 693 334 048

Oklejanie pojazdów

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników, która od wielu lat zajmuje się aplikacją folii na samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Bierzemy również udział w organizowanych szkoleniach doskonaląc nasze umiejętności, aby w końcowym efekcie zaoferować najwyższą jakość.

Doświadczeni graficy przygotowując projekty starając się aby każda z prac była niepowtarzalna – miała swój indywidualny charakter pozwalający wyróżnić się firmie z pośród konkurencji. Projekty powstają w oparciu o dostarczone przez klienta materiały: logo, teksty, zdjęcia i inne elementy graficzne tworzące podstawowy wizerunek firmy lub w oparciu o materiały i zdjęcia pochodzące z naszego banku zdjęć i grafiki. Na tej podstawie przygotowujemy wizualizację graficzną, nanosząc gotowy projekt na zdjęcie samochodu.

Do każdej kalkulacji podchodzimy indywidualnie. Przy oklejaniu większych powierzchni oraz stałej współpracy, udzielamy atrakcyjnych rabatów cenowych.

Ponad 20 lat doświadczenia

Reklamą zajmujemy się od 2001 roku pomagając naszym klientom w kreowaniu wizerunku firmy.

Główną specjalizacją naszej firmy stała się REKLAMA NA SAMOCHODACH.

Doświadczeni graficy przygotowując projekty starają się aby każda z prac była niepowtarzalna – miała swój indywidualny charakter pozwalający wyróżnić się firmie z pośród konkurencji.

 

Sprawdź nasze realizacje